bip logo

 

LogowanieOdsłony

Użytkowników:
72
Artykułów:
3088
Odsłon artykułów:
1939630

Informacja o przetargach ZP-O

Aktualne informacje o przetargach ogłoszonych przez Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy znajdują się na stronie zpostalowawola.bip.gov.pl w zakładce "Zamówienia publiczne". 

Ogłoszenie dot: Sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla pacjentów przebywających w ZPO SPZOZ w Stalowej Woli

Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla pacjentów przebywających w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Stalowej Woli  zamieszczonym w BZP pod nr 627844-N-2017 z dnia 2017-12-05.

Więcej artykułów…

  1. Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym „Sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla pacjentów przebywających w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Stalowej Woli”
  2. Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na „Usługi żywienia pacjentów w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Stalowej Woli”
  3. Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym „Usługi żywienia pacjentów w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Stalowej Woli”
  4. Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym "Sukcesywna dostawa preparatów do żywienia dojelitowego wraz z przekazaniem pomp do ich podaży do Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego SPZOZ w Stalowej Woli"
  5. informacja o wyborze oferty na "Sukcesywną dostawę produktów leczniczych dla Zakładu Pielęgnacyjnego w Stalowej Woli"
  6. Informacja z otwarcia ofert z postępowania przetargowego pn. "Sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego SPZOZ w Stalowej Woli
  7. Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na "Sukcesywną dostawę produktów leczniczych dla Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego SPZOZ w Stalowej Woli
  8. Informacja o wyborze oferty na dostawę pieluchomajtek do Zakładu Pielęgnacyjnego w Stalowej Woli
  9. wyjaśnienie nr 7 do SIWZ przetarg na dostawę pieluchomajtek do Zakładu Pielęgnacyjnego w Stalowej Woli
  10. Wyjaśnienie nr 6 do SIWZ przetarg na dostawę pieluchomajtek do Zakladu Pielęgnacyjnego w Stalowej Woli