bip logo

 

LogowanieOdsłony

Użytkowników:
72
Artykułów:
3088
Odsłon artykułów:
1940700

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze głównego księgowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko głównego księgowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli została wybrana:

- Pani Małgorzata Dec.

Ogłoszenie o wynikach naboru

Ogłoszenie o wynikach naboru na wolne stanowiska pracy: Asystent ds. logistyki i zakupów w projekcie, Specjalista       ds. zamówień publicznych.

Załączniki:
Pobierz plik (Wyniki naboru na wolne stanowiska.jpg)Wyniki naboru na wolne stanowiska.jpg[ ]101 kB

Wyniki naboru

Ogłoszenie o wynikach naboru

Załączniki:
Pobierz plik (skan3.jpg)skan3.jpg[ ]149 kB

Ogłoszenie o naborze na stanowiska: kierownika/kierowniczki projektu,specjalisty ds. organizacji projektu, asystenta do spraw finansowych, asystenta ds.logistyki i zakupów w projekcie, specjalista ds. zamówień publicznych wraz z załącznikami

Dyrektor Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 2 im. T. Kościuszki w Stalowej Woli ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy: kierownik/ kierowniczka projektu, specjalista ds.organizacji projektu, asystent ds. finansowych, asystent ds. logistyki i zakupów, specjalista ds. zamówień publicznych.