bip logo

 

LogowanieOdsłony

Użytkowników:
72
Artykułów:
3088
Odsłon artykułów:
1940748

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.104.2019

Ogłoszenie o zamówieniu na usługę społeczną pn. „Świadczenie usługi edukacyjnej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzaniu kursu pn. „Kurs konstrukcji standardowej i komputerowej ubioru 2D i 3D” dla nauczyciela Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli w ramach realizowanego projektu pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu ZSP2BPPSSZ.26.103.2019

Doposażenie linii diagnostycznej w urządzenie rolkowe do badania sił hamujących pojazdów o dmc. do 3,5t dla zawodu Technik pojazdów samochodowych w Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Przetarg nieograniczony ZSP2BPPSSZ.26.102.2019

Dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu komputerowego na potrzeby projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”.

Ogłoszenie o zamówieniu na catering ZSP2BPPSSZ.26.100.2019

Świadczenie sukcesywnej usługi cateringowej dla uczniów i słuchaczy uczestniczących w kursach i zajęciach pozalekcyjnych w ramach projektu pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.99.2019

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne „Świadczenie usługi edukacyjnej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu 1 edycji kursu kwalifikacyjnego dla nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy” dla 1 nauczyciela Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.98.2019

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn. "Świadczenie usługi edukacyjnej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu kursu „ Monter suchej zabudowy” dla 3 nauczycieli ZSP nr 2 w Stalowej Woli w ramach realizowanego projektu pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.97.2019

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn. „Świadczenie usługi edukacyjnej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu 1 edycji kursu kwalifikacyjnego dla nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy” dla 1 nauczyciela Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Organizacja i koordynacja 3 edycji konkursu "Skutecznie szukam prac" ZSP2BPPSSZ.26.91.2019

Organizacja i koordynacja 3 edycji konkursu „Skutecznie szukam pracy” w związku
z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.89.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi spoełczne pt: Świadczenie usługi edukacyjnej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu 1 edycji kursu: ”Kurs - Obsługa, eksploatacja i konserwacja urządzeń chłodniczych” dla 2 nauczycieli Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.87.2018

Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na usługi społeczne pn. "Świadczenie usługi edukacyjnej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu 3 edycji kursów: „Kurs - Kuchnia molekularna” dla 5 nauczycieli ZSP Nr 3, „Kurs - Zdobienie ciast metodą angielską” dla uczniów ZSP nr 1 oraz ”Kurs - Obsługa, eksploatacja i konserwacja urządzeń chłodniczych” dla 2 nauczycieli Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.76.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn. "Świadczenie usługi edukacyjnej polegającej na przeprowadzeniu szkolenia na platformie internetowej dla nauczycieli CEZ w ramach realizowanego projektu pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.77.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społęczne pn.: Świadczenie usługi polegającej na przeprowadzeniu 1 edycji kursu pn. „Kurs pedagogiczny dla wykładowców szkoleń bhp i ppoż.” dla słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodka Dokształcenia i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woliw związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.75.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn.: Świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzanie kursów księgowych i kadrowo-płacowych dla słuchaczy i nauczycieli Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.74.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn. Świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzaniu kursów kosmetycznych i fryzjerskich dla słuchaczy i nauczycieli Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodka Dokształcania w Stalowej Woli i Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.72.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn. Świadczenie usługi polegającej na przeprowadzeniu 1 edycji kursu pn. „Kurs pedagogiczny dla wykładowców szkoleń bhp i ppoż.” dla słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodka Dokształcenia i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.69.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn. Świadczenie usługi edukacyjnej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu 3 edycji kursu „Uczymy się działania mikro firmy transportowej i przewozu osób” i 3 edycji kursu „Grafika komputerowa 3 D” dla uczniów ZSP nr 2 w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

 

Przetarg nieograniczony: Dostawa materiałów i sprzętu BHP w ramach projektu „Powiat stalowowolski stawia na zawodowców” ZSP2BPPSSZ.26.66.2018

Dostawa materiałów i sprzętu BHP w ramach projektu „Powiat stalowowolski stawia na zawodowców”

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne ZSP2BPPSSZ.26.65.2018

Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne pn. Świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na przygotowaniu i przeprowadzeniu egzaminu zewnętrznego ECDL CAD + egzamin na certyfikat AUTODESK® Certificate ofCompletion po zakończeniu kursu Auto CAD kursów w związku z realizowanym projektem pt. „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”

Przetarg nieograniczony pn. Dostawa materiałów i urządzeń poligraficznych w ramach projektu „Powiat stalowowolski stawia na zawodowców” ZSP2BPPSSZ.26.60.2018 ”

Dostawa materiałów i urządzeń poligraficznych w ramach projektu „Powiat stalowowolski stawia na zawodowców”